نتایج جستجو برای عبارت :

خواب راحت تابستانی با بالش‌های خنک‌کننده+تصاویر

به گزارش ایسنا و به نقل از
دیجیتال‌ترندز، بیشتر افراد دوست دارند بالش آنها هنگام خواب، خنک باشد تا
بتوانند خواب راحتی را تجربه کنند اما حتی با وجود دستگاه‌های جدید تهویه،
گرما و رطوبت تابستان می‌تواند راحتی خواب را از بین ببرد.
ادامه مطلب
بالش هم مانند سایر کالای خواب از جمله  تشک نقش به سزایی روی کیفیت خواب دارد. اگر شب‌ها روی بالش نامناسب بخوابید،  بعد از مدتی درد گردن و کمر به‌سراغ‌تان می‌‌آید. دردی که می‌تواند لذت خوابی شیرین و آرام را پوچ کند! اما انتخاب بالش مناسب هم کار آسانی نیست. برای خرید بالش مناسب باید به نکات مختلفی توجه کنید. یکی ازاین نکات جنس موادی است که بالش با آن پر شده در ادامه مطلب انواع این مواد را بررسی میکنیم و اینکه چگونه یک بالش خوب انتخاب کنید.

ا
خواب راحت با دوش آب گرم
دستور العمل هایی وجود دارد که کسانی که میخواهند یک خواب راحت در طول شب را داشته باشند.به عنوان مثال : میدانیم که ورزش منظم ، اتاق خواب خنک راهکارهای خوبی برای استراحت شبانه است.
حمام یا دوش گرفتن قبل از خواب نیز یک درمان شناخته شده برای یک خواب راحت میباشد. زیرا بعد از حمام کردن دمای بدن کاهش میابد که میتواند به خواب راحت ما کمک کند.

ادامه مطلب

خرید اینترنتی انواع بالش طبی
برای تسریع و تسهیل درمان دردهای مهره های گردنی و ستون فقرات ، ابزار طبی خواب برای قرار گیری صحیح بدن بسیار تاثیر گذار است و اما تاثیر انواع بالش طبی با کاربردهای مختلف به چه شکلی ایست:
بالش طبی هوشمند
درد گردن علل های زیاد داشته و برای درمان آن راه حل های فراوانی نیز وجود دارد ؛ یکی از دلایل ایجاد درد در نواحی گردن و سر شانه قرارگیری نادرست سر هنگام خوابیدن می باشد که کمتر کسی به این موضوع توجه دارد حال آنکه تنها
(بالش بارداری) اگر در دروران بارداری هستید و یا حداقل یک بار این نه ماه شیرین را تجربه کرده باشید حتما می‌دانید که مادران در این دوران محدودیت‌هایی در جهت و حالت‌های خواب دارند؛ اما چرا؟ 

یکی از مشکلات مادران در این دوران این است که مجاز نیستند به پشت بخوابند. دلیل آن نیز طبق توصیه پزشکان متخصص این است که در این حالت و در زمان خواب ممکن است جنین دچار خفگی شود.

برای همین مادران در خواب خود در دوران بارداری دچار مشکل می‌شوند زیرا نگرانند ک
مشخصات و قیمت رو بالشی دو عددی انگلیش هوم طرح Caretta
یک بالش مناسب برای خواب به اندازه ی یک تشک بسیار مهم است به همین دلیل بالش هایی با کیفیت بالا با توجه به راحتی افراد طراحی و تولید می شوند.
و در همین راستا جهت حمایت از بهداشت و ایجاد امکان شستشوی آسان انواع مدل روبالشتی طرحدار و ساده نیز در کنار لوازم خواب و اتاق خواب از طرف تولیدکنندگان عرضه می شود که بسیار مورد توجه مصرف کننده قرار گرفته است.
رو بالشی دو عددی انگلیش هوم طرح Caretta از نمونه م
توضیحات بالش طبی فوم پلی یورتان طب و صنعت
هنگام استفاده از بالش های معمولی چون بر اثر وزن سر تغییر شکل می یابند باعث ایجاد فشار به قسمتهای فوقانی ستون فقرات و گردن می شود. بالشهای معمولی عامل ایجاد بسیاری از بیماری ها ازجمله فتق دیسک بین مهره ای، آرتروز گردن و غیره می باشد. استفاده از بالش طبی فوم پلی یورتان طب و صنعت ، حلال چنین مشکلاتی می باشد.این بالش از جنس نخ و پنبه بوده ضد تعریق و ضد حساسیت می باشد. این بالش طبی با حفظ وضعیت صحیح گردن و
قیمت و خرید ملحفه و کاور تشک انگلیش هوم
مطئنا به گوش هر مصرف کننده ای نام برند پرآوازه انگلیش هوم رسید است این برند ترک با کیفیت عالی ، محصولات خود را در زمینه ی خانه و آشپزخانه در بین مصرف کننده به محبوبیت رسانده و با محصولات تولیدی خود در زمینه ی خواب و اتاق خواب سبک و انرژی متفاوتی به آن بخشیده است.
از محصولات خواب و اتاق خواب آن می توان به انواع ملحفه کشدار تشک ، کاور بالش ، ملحفه ساده ، کاور لحاف دو نفره و تک نفره اشاره کرد:
ملحفه و کا
خیلی وقت بود که راحت می‌خوابیدم. و به قول ملت خواب نمی‌دیدم. چندین سال(البته درستش اینه که خواب‌هام رو یادم نمیموند)
اما ده روزه که شب‌هام دیوانه کننده شدن.
اول اینکه خوابم نمی‌بره. هر شب دست کم دو سه ساعت توی رخت خواب تقلا می‌کنم.
بعدشم که خوابم می‌بره تا همون ساعت شیش و هفت، دو سه بار خواب می‌بینم و از خواب می‌پرم. یعنی هر ساعت تقریبا یک‌بار، ساعتی یک خواب، خواب‌های لعنتی مزخرف :|
اوضاعیه خلاصه
با گذشت زمان بالش های شما گرد و غبار ، عرق و ذرات روغن جمع می شوند که در صورت عدم کنترل ، می توانند کوسن های شما را زرد رنگ کرده و استفاده از آنها را راحت تر کنید. برای جلوگیری از این اتفاق ، باید برنامه ریزی کنید که بالش های خود را مرتباً با دست یا در ماشین لباسشویی بشویید.
 روش1شستشوی پنبه ، پایین و بالش مصنوعیتصویری با عنوان بالش های شستشو مرحله 11پرونده را بردارید. اگر بالشت خود را در یک بالش یا حیاط قرار داده اید ، اکنون این کار را بردارید. بر
مشخصات و قیمت روبالشی ترک انگلیش هوم
یکی از مشخصه های اصلی روبالشتی انگلیش هوم داشتن جنس صد در صد پنبه و در کنار کیفیت بالای محصول ، طرح و رنگبندی های فوق العاده شیک و جذاب آن است.
کاور بالش بهترین راهکار برای محافظت نهایی بالش از انواع لکه و کثیفی می باشد که با پوشش کامل بالش هم از لحاظ بهداشت و هم از لحاظ زیبایی بسیار پر کاربرد است.
به راحتی می توانید مانند یک کیسه ، بالش را در داخل کاور قرار داده و در مواقع نیاز با تعویض آسان ، روبالشتی را ا
روتختی نوزادی ارزان قیمت
در لوازم سیسمونی و تزیین اتاق کودک داشتن یک ست کامل از لحاف و تشک به همراه بالش برای نوزاد تازه متولد شده بسیار حایز اهمیت است.
اینکه این سرویس خواب و روتختی کودک از چه الیافی تهیه گردد ، استاندارد بودن آن و سازگاری با پوست تن نوزاد و کودک از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در داشتن خوابی راحت و مطمئن و استاندارد تاثیر مطلوب داشته و مانع از خستگی مداوم نوزاد شده و در طول روز انرژی مثبتی به کودک خواهد بخشید.
با توجه به ای
شاید شما هم شنیده باشید که قبل از خواب نباید نوشابه انرژی‌زا، غذاهایی چرب و شکلات و نوشیدنی های کافئین دار خورد به این دلیل که خواب راحت را از ما می‌گیرند؛ اما اگر این نکات را رعایت کردیم اما باز هم خواب‌مان راحت و به موقع نبود چه کار باید بکنیم؟ برای شما دستور پخت چند غذای ساده را می‌ دهیم که می‌توانید با خوردن آنها راحت به خواب روید و صبح با نشاط بیدار شوید و به کارهایتان برسید.
برای مشاهده دستور ها غذایی به ادامه مطلب توجه فرمایید.
ادامه
5- خواب راحت خوابى است در وسط روز 6- خواب رخصت؛ و آن خوابی است که بعد از نماز عشاء باشد7- خواب حسرت؛ و آن خواب در شب جمعه استامیدوارم خداوند متعال ما را عامل به این روایت شریف قرار دهد به برکت صلوات بر محمد و آل محمد (علیهم السلام)
گردشگری خواب! یک تفریح ایده‌آل و جذاب برای افراد که استراحت کردن را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند.

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که استراحت و خواب را بهترین نوع تفریح می‌دانید؟ آیا شما هم به دلیل زندگی کارمندی همیشه  کسری خواب دارید؟ آیا شما هم آرزو می‌کنید کاش می‌شد هر چقد دلتان می‌خواهد  بخوابید؟ آیا شما هم عاشق خواب عمیق و بی‌دغدغه و راحت هستید؟ پس با مجله گردشگری دلتا همراه باشید. قصد داریم مکان‌هایی را به شما معرفی کنیم که ص
چگونه یک خواب راحت داشته باشیم؟

,
برای داشتن یک خواب راحت همیشه هم نمی شود سرتان را روی بالش بگذارید و
چشم هایتان را ببنید. در بعضی مواقع عواملی مانند استرس، نگرانی یا چیزهای
دیگری که فکر شما را درگیر می کنند می توانند خواب راحت شما را بر هم بزنند
و نگذارند خوب بخوابید.

اما با روش هایی که در این مطلب گفته می شود می توانید یک خواب خوب و راحت داشته باشید.

نور

سر و صدا و نور اتاق خواب را کنترل کنید. در اتاق خواب
بالش کلاسیک سنتی گرین رست
بالش
طبی گرین رست، مدل کلاسیک سنتی شکلی مانند بالش‌های معمولی دارد؛ اما از
فوم ویسکو یا مموری فوم ساخته شده است که بسیار نرم و انعطاف‌پذیر است. از
مهم‌ترین ویژگی‌های این بالش، خاصیت برگشت پذیری آن است که از سرو گردن
هنگام خواب حفاظت می‌کند و باعث کاهش دردهای پشت و حرکت در خواب که در
نتیجه باعث کاهش خروپف نیز می‌شود.

بررسی فنی بالش کلاسیک سنتی
بالش کلاسیک سنتی
ساخت مجموعه تولیدی گرین رست است که با جدیدترین خط
خرید بالش بارداری یکی از موضوعات مهمی است که امروزه مادران زیادی مشغول آن هستند چرا که اطلاعات کافی درباره ی برند های مختلف تولید کننده ،قیمت ها ، مراکز فروش و… ندارند
ما در این مقاله سعی میکنیم اطلاعات کافی درباره خرید بالشت بارداری را در اختیار شما قرار دهیم
بالش بارداری چیست و در چه شرایطی استفاده می شود ؟
مادران در دوره بارداری با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم میکنند مشکلاتی که به دلایل مختلفی مانند بالاتر رفتن وزن ، تغییرات هورمونی و ب
چرا بیدار شوم؟
بیدارى را برای چه به این خواب راحت ترجیح دهم؟   
شور و شوقى که از درون بجوشد؟ 
یا معنایى که درونم را به بیرون پیوند زند؟ 
چرا در این صبح سرد زمستانى، پتوى گرم را کنار زنم و سر از بالش نرم بلند کنم؟
براى چه از جا بر می خیزم؟ 
به کدام سو؟ 
پسرک را به یاد مى آورم. آن روزها که به شوق مدرسه از جا مى پرید. و بعد ناگهان یک روز از رختخواب بیرون نیامد! گفت که خسته است، که حالش خوب نیست. فردا هم خسته بود و روز بعد هم. پرس و جو کردیم. ته همه ى به
اگر روی زمین می خوابید حتما یک یا دو بالش زیر ساق پاهایتان قرار دهید . این کار باعث رسیدن گردش خون بیشتر به مغز شما می شود و کیفیت خوابتان افزایش می یابد.

دانشمندان معتقدند هنگام خواب باید حداقل 30 سانتی متر با زمین ارتفاع داشته باشید و در غیر اینصورت گرانش زمین باعث پیری زودرس، ایجاد چین و چروک و افتادگی اندام ها می شود. 
    حرف خواب بود، یادم افتاد که سالهای دانشگاه گاهی پیش می آمد که وقت خواب ظهر یا حتی شب، روی تشک را پر از مداد و خودکار و لایتر میکردم و بعد روی آنها میخوابیدم که جایم راحت نباشد و هم کم بخوابم و هم راحت تر از خواب بیدار شوم و اینطوری بتوانم بیشتر درس بخوانم. برای همسرم که اینها را تعریف کردم، شاخ در آورده بود.
خلاصه ما بیست و چندسالگی هایمان را اینطوری تباه کردیم. ما را از 30 و الی آخر نترسانید.
راهنمای خرید کالای خواب
کالای خواب چه تاثیراتی در زندگی امروزه دارد، قبل از بررسی کردن این موضوع باید بدانیم که کالای خواب چیست و شامل چه مواردی می شود. کالای خواب عناصری هستند که در اتاق خواب استفاده می شود از جمله: پتو، لحاف، بالش،  تشک، روتختی  از مواردی هستند که به آنها کالای خواب گفته می شود. با توجه به زندگی امروزه که دائماً در حال رفت و آمد و تکاپو هستیم عموماً زمان برای استراحت کمتر شده است و برای جبران این موضوع باید شرایطی را برای
راهنمای خرید کالای خواب
کالای خواب چه تاثیراتی در زندگی امروزه دارد، قبل از بررسی کردن این موضوع باید بدانیم که کالای خواب چیست و شامل چه مواردی می شود. کالای خواب عناصری هستند که در اتاق خواب استفاده می شود از جمله: پتو، لحاف، بالش،  تشک، روتختی  از مواردی هستند که به آنها کالای خواب گفته می شود. با توجه به زندگی امروزه که دائماً در حال رفت و آمد و تکاپو هستیم عموماً زمان برای استراحت کمتر شده است و برای جبران این موضوع باید شرایطی را برای
آیا خواب راحت برای شما مانند یک رویا شده است؟ حدود یک ساعت یا بیشتر در رختخواب غلت می‌زنید و باز هم کاملا بیدار هستید؛ هرچقدر سعی می‌کنید شب‌ها راحت‌تر و زودتر بخوابید باز هم موفق نمی‌شوید؛ این مشکل برای هرکسی می‌تواند آزاردهنده باشد. فردا هم از خستگی کم‌خوابی شب گذشته با کیفیت مناسبی به کارهایتان نمی‌رسید و نسبت به این وضعیت احساس خوبی ندارید. بی‌خوابی و مشکلات خواب با وجود مشغله‌ها و تنش‌های زندگی روزمره امری شایع و مشکل‌ساز است
چرا بیدار شوم؟
بیدارى را برای چه به خواب راحت ترجیح دهم؟  
چرا در این صبح سرد زمستانى، پتوى گرم را کنار زنم و سر از بالش نرم بلند کنم؟
شور و شوقى که از درون بجوشد؟ 
یا معنایى که درونم را به بیرون پیوند زند؟ 
براى چه از جا بر می خیزم؟ 
به کدام سو؟ 
پسرک را به یاد مى آورم. آن روزها که به شوق مدرسه از جا مى پرید. و بعد ناگهان یک روز از رختخواب بیرون نیامد! گفت که خسته است، که حالش خوب نیست. فردا هم خسته بود و روز بعد هم. پرس و جو کردیم. ته همه ى بهانه ه
چند ماهی هست که خواب راحت ندارم. توی تخت خودم راحت نیستم. توی جسم و پوست خودم راحت نیستم. توی ذهن خودم راحت نیستم. حتی توی خواب هم راحت نیستم. خواب‌هایی که می‌بینم شده یک مشت بدیهیاتی که در روز می‌بینم یا به آن‌ها فکر می‌کنم. هنوز هم خانه‌ی مادربزرگ و خانه‌ی دوران کودکی‌ام را در خواب می‌بینم. آدم‌های تکراری. تکرار پشت تکرار. البته چند شب پیش خواب دیدم که هری استایلز را بغل کرده‌ام و بعد همدیگر را بوسیدیم. آه، چقدر شیرین بود. البته نکته‌ی
من از این دنیا چیـ میخواااااام؟
یه وجب کلبه چوبی:)
 با دو ورق قرص خواب
هیچکس هم نباشه
کلبه هم نشد نشد یه پتو و بالشت و تشک با دو ورق قرص خواب
یک ماه فقط بخوابم... و یه اتاق تاریک که هیچ نور و صدایی نباشه...
خدایا خواب لازمم... 
اگه شبا راحت میخوابید برید خداروشکر کنید که خوشبختید
تو کل هفته میانگین شاید ده ساعت بخوابم
مشخصات مبل تختخوابشو سانلیکد محصول:    SAN00001394زمان تحویل:    14 تا 16 روز کاری پس از خریدکد تامین کننده:    madia 100وزن:    56 kgعرض:    92 cmارتفاع:    81 cmطول:    122 cmجنس:    پارچهگارانتی:    کالابراساس مقررات شرکت سانلی شامل گارانتی می باشد.خدمات پس از فروش:    داردوضعیت نصب:    نداردگروه کالا:    مبل تختخوابشوتوضیحات نصب:    نداردتنوع محصول:    تختخوابشو تک نفرهمحل تولید:    تولید ایرانوضعیت گارانتی:    گارانتی ویژه تامین کنندهنوع بسته بندی:  
گاهی انقدر خسته میشی ...که حتی انرژی ای واسه خستگی در کردنم نداری ...
مث وقتایی که تا ساعت ۲ خونه رو بعد از یه مهمونی ۵۰ نفره جمع و جور کردی ...تموم مفصل هات داره از هم باز میشه ...سرت یه بالش میطلبه ...اما تا بالش به سرت نزدیک میشه هرچی پتو و متکا جر و واجر کنی هم ...تا خود اذون صبح بیداری...!
....
چه سرم به رگ هام ...
چه هندزفیری تو گوشم ...
....
بی هیچ سوالی و جوابی بغلم کن...
خسته تر از آنم که بگویم به چه علت...
مشخصات و قیمت رو بالشی دو عددی انگلیش هوم طرح Aegean House
بالش نوعی بستر برای حفاظت سر و گردن در هنگام خواب و یا نشستن بوده و پشتیبان بدن در حالت استراحت جهت راحتی ، درمان و یا تزیین است که برای ایجاد این تزیین و زینت بخشیدن برای یک بالش استفاده از روبالشتی های طرح دار بهترین راهکار به حساب می آید  که در کنار حفظ بهداشت و سلامت و راحتی در تعویض و شستشوی آسان به عنوان یک ابزار تزیینی بر روی تختواب فوق العاده خواهد بود.
رو بالشی دو عددی انگلیش هوم طرح
حراج ارزان بالش مسافرتی رومیزی بدنی

بالش مسافرتی مخمل رومیزی بدنی

بالش مسافرتی رومیزی بدنی

قیمت حراج: 180000 تومان

بالش مسافرتی رومیزی بدنی

بالش مسافرتی یکی از متداول‌ترین تجهیزات سفر است که به طرز چشم‌گیری از خستگی شما در حین سفر خواهد کاست.بلاخره چیزی پیدا کردیم که به راحتی تخت‌تان باشد.اگر در خانه به روی شکم می‌خوابید، این بالش می‌تواند راحتی و آرامشی را که به‌هنگام پرواز لازم دارید برای شما به ارمغان آورد.این بالش بادی با وزن
قبلاً دل خوشی از خواب نداشتم. بهتر بگویم، حاضر بودم به جای خواب روزانه یک قرص پانصد سی‌سی از یک فرمول شیمیایی خاص را مصرف کنم و تمام روز را بیدار باشم. اما حالا و در روزهای خانه‌مانی یک وقت‌هایی فکر می‌کنم خواب را به بیداری ترجیح می‌دهم. لااقل در خواب می‌توانم با خیال راحت از خانه بیرون بروم. توی خیابان دوچرخه‌سواری کنم. قدم بزنم. با دیگران دست بدهم. دوستانم را ببینم. ساندویچ بندری بخورم و خیلی کارهای دیگری که این روزها دلم می‌خواهد انجام
جای تعجب نیست که کودکان وقت زیادی را در اتاق خواب خود می گذرانند. برای خوابیدن ، بازی کردن و کار کردن از آنها استفاده می شود ، بدین ترتیب فضای آنها باید منعکس کننده شخصیت های کمی آنها باشد. در دنیای فضای داخلی کودکان گم شدن آسان است. ازاتاق کودک شما می تواند. شیک باشد یا شاد،عملی ، سرگرم کننده و یا دنج و راحت. همه این موارد به انتخاب شما و شناختتان از روحیات کودک خود بستگی  دارد.
انتخاب ما از ایده های تزئین اتاق خواب کودکان باعث می شود بچه ها از
حراج بالش پشت گردنی ضد تعریق

بالش پشت گردنی ضد تعریق

قیمت حراج: 40000 تومان

بالش پشت گردنی ضد تعریق

اگر به دنبال تهیه یک تکیه گاه مناسب برای گردن بهنگام سفر یا در منزل هستید، بشما پیشنهاد استفاده از بالش های گردنی را میکنیم، براحتی در زمان کوتاهی میتوان این بالش را باد کرده و بعد از استفاده نیز براحتی باد آن تخلیه شده و در کیف مخصوص خود براحتی جا میشود.این محصول از pvc مرغوب با رویه ی جیر ضد تعریق ساخته شده است.

ادامه مطلب
دیشب یک خواب خوب دیدم.. خیلى خوب.. اینقدرى که تو خواب از خوشحالى گریه میکردم.. اینو به محض اینکه بیدار شدم از چشماى خیس و بالش خیس ترم فهمیدم..با لبخند از خواب بیدار شدم اما خیلى دووام نداشت..چند لحظه خوابى که دیده بودم رو تو گیجى مرور کردم و لبخندم ماسید و دلم گرفت..یه خوابایى میبینى و یه رویاهایى سراغت میاد که آرزو میکنى کاش واقعیت داشت اما همین که بهش بیشتر فکر میکنى به این نتیجه میرسى همچین اتفاقى در واقعیت هیچ وقت نمى افته و همچین حقیقتى وجو
آلوپسی آندروژنتیک یا طاسی الگوی مردانه معمول (MPB) مشکلی است که مردان را گرفتار می کند و دلیل اصلی ریزش مو در مردان است. تقریباً 25٪ از مردانی که از طاسی الگوی مرد رنج می برند قبل از 21 سالگی ریزش مو را شروع می کنند. ریزش مو و طاسی نیز در خانم ها رخ می دهد. ریزش شدید مو در زنان منجر به از بین رفتن عزت نفس می شود زیرا شروع به احساس عدم توجه می کنند. اکثر شرکت های پزشکی نتوانند ریزش موی زن را یک مشکل واقعی تشخیص دهند و فقط روی همتایان مرد خود تمرکز کنند.
مبدل حرارتی صفحه بالش
مبدل حرارتی صفحه بالش معمولاً در صنایع لبنی برای خنک کردن شیر در مخازن عمده ای از فولاد ضد زنگ با انبساط مستقیم استفاده می شود. مبدل حرارتی صفحه بالش اجازه می دهد تا تقریباً در کل سطح مخزن خنک شود ، بدون شکاف هایی که بین لوله های جوش داده شده به قسمت بیرونی مخزن ایجاد می شود.
مبدل حرارتی 
مبدل حرارتی صفحه بالش با استفاده از یک ورق نازک از لکه فلزی جوش داده شده به سطح یک ورق ضخیم دیگر فلز ساخته می شود. صفحه نازک در یک الگوی
بر اساس روایات خواب بر هفت قسم است که بعضی از انها مورد مذمت است :1- خواب غفلت؛ و آن خوابیدن در مجلس ذکر است2- خواب شقاوت؛ و آن خوابیدن در وقت صبح است3- خواب عقوبت؛ و آن خواب در وقت نماز است4- خواب لعنت؛ و آن خوابی است بعد از نماز صبح
دیشب روتختم تو اتاقم خوابیدم، صبح که گوشیم زنگ خورد و از خواب پا شدم، دیدم جلوی بخاری توی هال افتادم، بدون بالش و پتو. حالا هرچی فکر می کنم نمیدونم چه طوری جابجا شدم.
این ضدحال باعث شد از سرویس جا بمونم، اسنپ هم گیرم نیومد، با ماشین خودمون رفتم.
+ می خوام برم باشگاه.
++ امروز راجع به آینده خیلی فکر کردم، به جمع بندی هایی هم رسیدم.
چند روز پیش برای اولین بار به فکر فرو رفتم که آخرین باری که خندیدم کی بوده... البته لبخند که زدم... اما خنده را یادم نمی آمد... همین الان دراز کشیده بودم و داشتم توییتر فارسی میخاندم و ناگهان خندیدم... چنان خندم گرفت که سرمو کردم تو بالش... بعد در حین خنده پوست لبمو روی دندونام حس کردم... عضله های گونه م رو روی بالش حس کردم... بعد صربان قلبم و حس کردم... بعد نفس هامو... و همچنان داشتم میخندیدم. .. خنده ی خودمو بعد از مدت ها احساس کردم... بغضم گرفت... منقبض شدم.
دغدغه بسیاری از خانم‌های باردار این است که کدام حالت خواب هم از آسیب‌دیدگی جنین بازداری می‌کند و هم کمک می‌کند که آنها استراحت مورد نیازشان را داشته باشند. در این مطلب از مرکز سلامت زنان سلام با ما باشید.

خانم‌های باردار،‌ احتیاج به خواب کافی و با کیفیت دارند. جنین در حال رشد در رحم مادر انرژی زیادی از او می‌گیرد و برای تامین انرژی مورد احتیاج بدن مادر و حفظ سلامت او،‌ خواب بهترین طریق است، اما اخطار از خواب مناسب و کافی داشتن هم از عقید
بالش کلاسیک گرین رست
مدل کلاسیک از سری بالش های طبی از گروه گرین رست است که شباهت زیادی به بالش گرین رست مدل کلاسیک سنتی دارد با این تفاوت که این مدل برای افرادی است که به استفاده از بالش های کوتاه عادت دارند مناسب است.

بررسی فنی بالش گرین رست مدل کلاسیک
بالش
کلاسیک که با کد GR-114 که بروی بسته بندی درج شده، شناخته می شود. این
بالش که تشابه بسیار زیادی با بالش کلاسیک سنتی دارد در بعضی موارد موجب
خطای شناختی توسط مخاطبین خود می شود. بالش کلاسیک
چیدمان اتاق خواب جدید

چیدمان اتاق خواب

سؤالی که در ابتدای کار ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چطور می توان این کار را به درستی انجام داد. خیلی راحت، فقط کافی است که روش های توصیه شده را اجرا کنید.
استفاده از گلهای تازه برای تزیین اتاق خواب:
استفاده از گل نیز می تواند راهی برای زیباتر کردن اتاق خواب باشد؛ با توجه به این نکته که بعضی از افراد طرفدار گلهای خشک هستند و بعضی دیگر طرفدار گلهای طبیعی که این کار با توجه به سلیقه و علاقه ی شخص
بالش هم مانند سایر کالای خواب از جمله  تشک نقش به سزایی روی کیفیت خواب دارد. اگر شب‌ها روی بالش نامناسب بخوابید،  بعد از مدتی درد گردن و کمر به‌سراغ‌تان می‌‌آید. دردی که می‌تواند لذت خوابی شیرین و آرام را پوچ کند! اما انتخاب بالش مناسب هم کار آسانی نیست. برای خرید بالش مناسب باید به نکات مختلفی توجه کنید. یکی ازاین نکات جنس موادی است که بالش با آن پر شده در ادامه مطلب انواع این مواد را بررسی میکنیم و اینکه چگونه یک بالش خوب انتخاب کنید.
ان
اگر مدتی است از نظر خواب شبانه خود با مشکلاتی رو به رو شده اید، باید در مورد خطرات احتمالی آن نیز اطلاعاتی داشته باشید. این که چرا خواب طبیعی شما از بین رفته است و چرا نمی توانید بدون هیچ مشکلی بخوابید، مسئله ای است که فورا باید توسط پزشک مورد بررسی قرار بگیرد.
ادامه مطلب
مصرف مواد غذایی مفید و مناسب در داشتن خواب راحت شبانه موثر است.محققان دریافتند ساعت کاری زیاد، خوردن مواد غذایی نامناسب، یک جا نشستن و بی‌تحرکی مانع خواب خوب و راحت است.
مطالعات انجام شده نشان داده است عادات غذا خوردن تا حد زیادی در خواب شبانه افراد تاثیرگذار است.خوردن یک موز یا نوشیدن یک لیوان شیر در داشتن خواب راحت شبانه موثر است و این در حالی است که خوردن غذاهای تند و یا مصرف کافئین خواب افراد را مختل می‌کند.
نوشیدن شیرگرم قبل از خواب به
مصرف مواد غذایی مفید و مناسب در داشتن خواب راحت شبانه موثر است.محققان دریافتند ساعت کاری زیاد، خوردن مواد غذایی نامناسب، یک جا نشستن و بی‌تحرکی مانع خواب خوب و راحت است.
مطالعات انجام شده نشان داده است عادات غذا خوردن تا حد زیادی در خواب شبانه افراد تاثیرگذار است.خوردن یک موز یا نوشیدن یک لیوان شیر در داشتن خواب راحت شبانه موثر است و این در حالی است که خوردن غذاهای تند و یا مصرف کافئین خواب افراد را مختل می‌کند.
نوشیدن شیرگرم قبل از خواب به
کاش دانشمندا اختراع چیزی که بشه موقع خواب مغزو باش خاموش کرد و راحت سر رو روی بالش گذاشت رو توی اولویت اون لیستشون بذارن -_-
دیشب یه چیزایی یادم اومد که حتی اگه زور میزدم هم در حالت عادی یادم نمیومد.
مثلا اون پاک کن کلاس اولم که شکل یه خرس بود و یکی از بچه ها با کیک شکلاتی اشتباه گرفته بودش و گازش زده بود :/ نکه بوی شکلات هم میداد.
یا مثلا اون عکسایی که با داداش بزرگم وسط جاده گرفتیم که هی با جیغ و داد می‌پریدیم کنار تا ماشینا رد شن.
یا اون سگ دیوون
کاش دانشمندا اختراع چیزی که بشه موقع خواب مغزو باش خاموش کرد و راحت سر رو روی بالش گذاشت رو توی اولویت اون لیستشون بذارن -_-
دیشب یه چیزایی یادم اومد که حتی اگه زور میزدم هم در حالت عادی یادم نمیومد.
مثلا اون پاک کن کلاس اولم که شکل یه خرس بود و یکی از بچه ها با کیک شکلاتی اشتباه گرفته بودش و گازش زده بود :/ نکه بوی شکلات هم میداد.
یا مثلا اون عکسایی که با داداش بزرگم وسط جاده گرفتیم که هی با جیغ و داد می‌پریدیم کنار تا ماشینا رد شن.
یا اون سگ دیوون
کالای خواب و حمام کارن
بورس انواع تشک/روتختی/پتو/بالش/ملحفه/حوله و...
فروش بصورت نقد واقساط با ضمانت چک
آدرس: کارکنان/نبش کوچه ٨ شمالی/مدیریت: پورویس
تلفن تماس:
٠٩١٧٣٤٢٨٦٠-٠٧٤٣٢٣٢٥٢٩٧۱
پیج اینستاگرام جهت مشاهده محصولات:
http://instagram.com/_u/kalaikhabcaren_gachsaran
┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄
یک کانال/یک شهر
#دیوارگچساران_کالای_خواب_و_حمام_کارن
کانال ما رو به دوستانتون معرفی کنید
http://t.me/divargachsaran2/702
وحشت زده از خواب میپرم. نه نفس زنون اما، فقط چشام رو وا میکنم و خداروشکر میکنم که خواب بودم. خواب دیدم که رفتم مهدکودک دنبال بچه م و اونا بهم یه عروسک تحویل دادن به جاش. و من بی تاب، خیلی بی تاب دنبالش میگشتم توی خواب. بچه ی نداشته طفلکی من
حالا طبق روال چند شب گذشته روی کاناپه خوابیدم و زل زدم به سایه بزرگ لوستر روی دیوار، خونه بوی ملایمی از دارچین داره، عود دارچین روشن کرده بودم سر شب. مرور میکنم با خودم، چای خورده بودم. یک جلسه اطفال خونده بود
چگونه شب‌ها زود و راحت بخوابیم؟
بی‌خوابی شبانه یا دیر به خواب رفتن اختلالی است که برای برخی افراد گاه‌به‌گاه رخ می‌دهد اما ممکن است برای عده‌ای به یک تجربه آزاردهنده تبدیل‌ شود. بیشتر اوقات منشأ اصلی بی‌خوابی‌ها فکر و خیال، استرس و اضطراب است اما معمولاً افراد به اشتباه راه‌حل اصلی را مصرف داروهای خواب‌آور می‌دانند، در حالی که با عوارض جانبی همراه است که ممکن است مشکلات دیگری را هم برای فرد به وجود آورد، در این مطلب چند روش‌ طبیعی

اگر شما هم جزو کسانی هستید که موقع خواب نمیتوانید سرتان را درست جایگیری کرده و بعضا دچار درد گردن میشوید بهتر است در انتخاب بالش تجدید نظر کنید.
چجوری؟
این مطلب را بخوانید
مواد داخل بالش
هرچند این مساله سلیقه‌ای است اما اصولا سه نوع اصلی از این مواد وجود دارد.
اگر شما می‌خواهید احساس خیلی نرمی داشته باشید مانند  گهواره، می‌توانید از پرغاز نرم یا سایر پرهای مخصوص بالش استفاده کنید.
این نوع بالش باعث حفظ گرما در شبهای سرد می‌شوند.
اندازه
بهترین شامپو برای ریزش مو
از‌آنجا که ریشه موی ضعیف ترین بخش موی هنگام تر شدن میباشد ، آنان‌را می بایست به آرامی کتف کرد و هنگامی تر میباشد کتف نزد تا از شکنندگی آن خودداری شود.چنانچه عارضه ها معتبری مانند تعریق بیشتراز حد و به کارگیری منظم از سرم ، ژل و غیره دارید ، شستن روزمره موها ضرورتاً بد وجود ندارد البته در صورتی عرق نمی‌کنید یا این که هر روز از تولیدات آرایشی و بهداشتی به کارگیری نمیکنید ، می‌توانید از این عمل پرهیز فرمایید.5. بیش تر
اجاره آپارتمان مبله در تهران منطقه ولنجک
ویژگی های کلی آپارتمان مبله در تهران
این آپارتمان مبله نوساز بوده و در ساخت آن از بهترین متریال استفاده شده است.
دو خواب دارای نورگیر عالی و منظره بسیار زیبا
دارای نگهبان و لابی من 24 ساعته.
اماکانات آپارتمان مبله :
سرویس کامل آشپزخانه شامل: لباسشویی، یخچال، ماکروفر،گاز، ظروف پخت و پز، ظروف پذیرایی....
سرویس خواب شامل: تخت دو نفر و دو تخت تک نفره، بالش، پتو، خوشخواب،....
لوازم رفاهی شامل: تلوزیون، مبلمان
یکی از مهم ترین وسایلی که در اتاق خواب لازم و ضروری است سرویس خواب می باشد تا یک استراحت مناسب و خواب راحت را برای افراد فراهم سازد . برای سنین پایینتر نیز سرویس خواب نوجوان اگر بصورت صحیح انتخاب شود از لحاظ ایجاد روحیه ای شاد برای نوجوان بسیار موثر است زیرا نوجوان همچنان که از لحاظ جسمی به شدت در حال رشد است از لحاظ شخصیتی نیز در حال شکلگیری روحیات و ثابت شدن در آنست  . سرویس خواب نوزاد نیز از لحاظ روانشناسی تاثیر چشمگیری بر رشد و شکوفایی نوز
خرید اقساطی تخت خواب و سرویس خواب: خرید اقساطی تخت خواب و سرویس خواب، سرویس خواب های گالری آرش شامل تخت خواب ، میز آرایش، صندلی میز آرایش، دو عدد پاتختی، تخت تشک در صورت انتخاب مشتری است که در سرویس قرار میگیرد.  
ادامه مطلب
اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان
اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان یک واحد 76 متری بسیار شیک است. این واحد دارای امکانات کامل است. دو اتاق خواب و سالنی خوش نقشه دارد. ساختمان 6 طبقه است. این واحد در طبقه چهارم قرار دارد. واحد مذکور بسیار تمیز و خوش نور است. از ویژگی های دیگر این سوئیت می توان به دسترسی عالی به مترو و مرکز خرید و خیابان های اصلی اشاره کرد.
برخی از ویژگی های کلی و امکانات اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان
وسایل کامل آشپزخانه
یخچال فریزر
اجاق
عوارض ناشی از زخم فشاری شامل : سلولیت است . سلولیت یک عفونت پوست و بافت‌های نرم متصل به آن است . این بیماری می‌تواند باعث گرما , قرمزی و تورم ناحیه آسیب‌دیده شود . افرادی که آسیب عصبی دارند اغلب درد ناحیه مبتلا به سلولیت را احساس نمی‌کنند .
عفونت‌های استخوان و مفاصل . عفونت ناشی از زخم فشاری می‌تواند به مفاصل و استخوان‌ها سوراخ شود . عفونت‌های مفصلی می‌توانند به غضروف و بافت آسیب برسانند . استئومیلیت استخوان می‌تواند عملکرد مفاصل و مفاصل
گهگاهی تو یه سری از وبلاگ ها می بینم که با دنبال کننده های مخفی صحبت می شه ، مثلا می گن لطفا با هویت ما رو دنبال کنید تا ما بفهمیم چه کسایی بیننده مطالب ما هستن یا بعضی ها با حالت گلایه رسما اعلام می کنن که قطع دنبال کنید ؛ خیلی ها هم هستن که شاید اشاره ای بهش نکنن ولی حس کنجکاوی تو وجود هر فردی هست و بالاخره دوست داره بدونه اون مخفی ها کیا هستن ؟
اما تا حالا فکر کردید اگه توی پنل مدیریت وبلاگ گزینه ای بنام فهرست دنبال کنندگان وجود نداشت با خیال ر
گهگاهی تو یه سری از وبلاگ ها می بینم که با دنبال کننده های مخفی صحبت می شه ، مثلا می گن لطفا با هویت ما رو دنبال کنید تا ما بفهمیم چه کسایی بیننده مطالب ما هستن یا بعضی ها با حالت گلایه رسما اعلام می کنن که قطع دنبال کنید ؛ خیلی ها هم هستن که شاید اشاره ای بهش نکنن ولی حس کنجکاوی تو وجود هر فردی هست و بالاخره دوست داره بدونه اون مخفی ها کیا هستن ؟
اما تا حالا فکر کردید اگه توی پنل مدیریت وبلاگ گزینه ای بنام فهرست دنبال کنندگان وجود نداشت با خیال ر
امشب خواب عجیبی دیدم،خوابی که شدیدا فکرمو مشغول کرده و از وقتی بیدار شدم نمیتونم از فکرم بیرون بندازمش...خواب راجب کسی بود که قبلا تو زندگیم بود و دیگه نیست،یجورایی میخواست بهم بفهمونه هنوز تو فکرمه و این یکم اذیتم میکنه،میخواستم به خودش پیام بدم و بپرسم...ولی نه!حتی تو خواب هم پسش زدم...باخودم عهد بستم که دیگه این اشتباهو نکنم ولی عذاب وجدان چسبیده از یقه م و ولم نمیکنه،اصلا نمیدونم برا چی عذاب وجدان دارم؟برا کسی که خودش رفته؟یا انجام کاری ک
در عین حال که مصرف این داروها کیفیت خواب را بهتر می‌کنند، اما می‌تواند عملکرد مغزی و ماهیچه‌ای بدن را بیش از میزان لزوم برای خواب راحت، از جمله در طول روز کم کند و در طول خواب شبانه نیز ممکن است باعث افت مرگبار سرعت تنفس شود.مصرف خواب‌آورها چه می‌توان کرد؟ هم بی‌خوابی مضر است و هم خواب‌آورها زیان‌بار. در ابتدا بهتر است علت اختلالات خواب خود را با یادداشت‌برداری روزانه از عادت‌های خواب خود مشخص کنید. شاید تنها حذف کافیین از ساعت پنج بع
ساعت 1:05 دقبقه نیمه شبه و من هنوز ببدارم!
هر شب این موقع خواب بودم. نمیدونم چرا امشب خواب تو جشام نمیاد!
حتی هر هم خوابم نبرد!
همیشه وقتی کتاب میخوندم 5دقیقه بعدش خوابم میبرد. الانم که کتابمو خوندم و تموم شد و هنوز بیدارم.
فردا هم باید برم سرکار.
جالبه مسکن هم خوردم!
فکر کنم تاثیر نسکافه های امروزه!
شایدم خودمو چشم زدم! سر شبی مامانم میگفت سیب بخور راحت بخوابی.
گفتم من راحت خوابم میبره.
الان که همچنان بیدارم. هر چقدرم به گوشی نگاه میکنم فایده نداره
نمیدونم چیکار کنم چشام تار میبینه موقع خوندن از شدت خواب اشک تو چشم جمع میشه دستام بی حسن و درد میکنن و تیر میکشن. تمرکز کردن تو این شرایط واقعا سخته. ولی من نباید بخوابم چقدر خواب اخه. چیکارم کرده خواب تا الان که برای بقیه عمرمم اثری داشته باشه. من فقط میخوام کار کنم. چرا اینجوریم. دلم میخواد کتابمو راحت بخونمو بفهمم این همه بی حسی مسخره رو تجربه نکنم که حتی نمیتونم کتابو دست بگیرم. میگی چیکار کنم من میخوام و دارم تلاش میکنم اما خیلی کندم اما و
دیشب بارون شدیدی می‌اومد و رعد و برق می‌زد.از لای آجرها هوای سرد می‌زد به پاهام و سرم. تو همون تاریکی یه شال پیچیدم دور سرم و پتو رو تا روی گردنم بالا کشیدم و دوباره خوابیدم. پارسال یه شب حدود شیش و هفت صبح دیدم صدای چک چک آب می‌آد و محکم می‌خوره به تلویزیون. بلند شدم فوری یه ظرف پیدا کردم، گذاشتم زیر قطره‌های آبی که از سقف می‌چکید و بعد فوری چند قطره آبی که پاشیده بود رو کتابا رو پاک کردم و با تیشرت و دمپایی رفتم پشت بوم و برفا رو کنار زدم. او
بالش طبی فوم اسفنجی طب و صنعت

بالش طبی فوم اسفنجی طب و صنعت ، برای بیماران مبتلا به دیسک گردن بسیار مفید می باشد. این بالش طبی از جنس ملحفه ی پنبه دوزی شده ی قابل شستشو بوده و جنس فوم آن از جنس اسفنجی می باشد و شامل 2 سایز لارج برای افراد درشت اندام و قد بلند و سایز مدیوم برای افراد میان اندام و قد متوسط  می باشد.
یک چیزی ته دلم میگه راحت باش و هر چی توی ذهنت هست بنویس چه عیبی داره وقتی این همه بلاگر هستند که از ریز جزئیات زندگیشون میذارن و کلی دنبال کننده جمع می‌کنند و از این دنبال کننده ها پول درمیارن هر چی تعدادشون بیشتر شه هزینه ی تبلیغشونو بیشتر می‌کنند!
یک چیزی میگه راحت باش ولی من نمیتونم راحت باشم چون نمیدونم چند جفت چشم این مطلب رو میخونن و چقدر ممکنه منظور منو بد برداشت نکنند!  من نمیتونم خیلی راحت عکس دسته گل نرگس بذارم و بگم "مرسی عشقم که به
خرید اینترنتی پتو نوزادی ارزان
” برای اینکه بتوانیم کودک خود را در هنگام رفتن به بیرون و یا در خانه پوشیده نگه داریم یک پتو نوزادی ضروریست ”
و اما وقتی صحبت از انتخاب و خرید بهترین پتو برای کودک به میان می آید بی شک نرم و راحت و صد البته با دوام و متنوع بودن آن مورد توجه اغلب والدین قرار میگیرد همچنین این نکته نیز حایز اهمیت است که یک پتوی نوزادی دخترانه و پسرانه ی مناسب امکان دورپیچ کردن داشته تا در طول خواب کودک و یا حمل و نقل آن پرکاربرد با
بچه بودیم...
توی فیلم پدر سالار، اسدالله خان خواب بود و یه خواب دید و عرق کرده از خواب پرید و فریاد زد یا ابوالفضل...
من تا مدتها ادای اسدالله خان رو وقت خواب درمیاوردم و مامانم قربون دست و پای بلوری دختر بانمکش میرفت...
حالا هر روز یا حداقل هر هفته قصه من همین شده...
هفته پیش وسط هال خونه خواب بودم که بیدارم کردن...همه گفتن داشتی داد میزدی...اره...داشتم داد میزدم که یه نفر یه نامه ای رو بهم بده و نمیداد...
دیروز هم کلی خواب دیدم و هر بار از خواب پریدم...
فروش تخت خواب های دونفره اقساطی در کرج: بزرگترین مرکز فروش سرویس خواب در استان البرز و کرج. اگر به دنبال خرید سرویس خواب و تخت خواب اتاق خواب با تنوع طرح و رنگ بسیار و به قیمت تولیدی هستید،این فرصت را از دست ندهید.
ادامه مطلب
مثلا تعبیر خواب چشم زخمی متفاوت از تعبیر خواب چشم سبز است. فردی ممکن است تعبیر خواب عفونت چشم به کارش بیاید و فردی دیگر هم تعبیر خواب کور شدن چشم دیگری مد نظرش باشد. ما در این مقاله از پارسی نو سعی کرده ایم تا به تمام این موارد از جمله تعبیر خواب آسیب دیدن چشم اشاره کنیم. ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

تعبیر کلی چشم در خواب
آن چه در زندگی ما عزیز و گرامی است در خواب های ما به صورت چشم ظاهر می شود. اگر در خواب احساس کنید که دیدگان شما کم فر
تصحیح نحوه بخواب
وقتی کمر درد دارید، خوابیدن سخت است. این می تواند یک چرخه باشد زیرا وقتی خواب کافی ندارید ، کمردرد ممکن است بدتر شود. وضعیت نامناسب خواب نیز می تواند درد کمر را تشدید کند. سعی کنید دراز بکشید. یک بالش را بین زانوها قرار دهید تا ستون فقرات در حالت خنثی قرار بگیرد و فشار را بر روی پشت کاهش یابد. اگر تمایل دارید، به پشت بخوابید ، یک بالش بین زانو قرار دهید و حتما روی یک تشک کاملاً راحت بخوابید.
درست نشستن
وضعیت بد نشستن می تواند در
تو خونه خودمونم
تو رختخواب خودمم
درد دارم، سرم گیج میره و چشمام از درد داره میترکه
سرم رو بالش خودمه
چشمامو ک میبندم خواب که میرم
از تب کابوس میبینم
الان فقط به ی چیز فکر میکنم
حالا ک حال روحیم داره بهبود پیدا میکنه
حالا ک قدر حال جسمیم رو میدونم
فقط دلم میخواد صدای یه قاری قرآن خوب رو بشنوم
دلم میخواد نماز بخونم
دلم واسه اون لحظه هایی ک بدو بدو میرفتم سمت سجاده نمازم تنگ شده
اینا حالات درونی منه
به احدی ربط نداره ک من نماز نمیخوندم یا الان می
مادر بی‌خواب شده. می‌گویم "اشکال ندارد، فردا راحت می‌خوابید" و ناخودآگاه یاد مرگ می‌افتم که همه می‌گویند دیگر راحت شد، یا راحت خوابیده، یا تا ابد به خواب رفته. دلم ناگهان هری می‌ریزد.
باور نمی‌کنم این من باشم که برای جراحی فردا استرس دارم و در تاریکی بی‌صدا اشک می‌ریزم و مدام ذهنم می‌رود سمت آن احتمالات اندک! سمت آن دارویی که یک ماه قبل از جراحی، کنتراندیکاسیون نسبی داشت و مادر مجبور بود استفاده کند. سمت اینکه دنیا بدون مادر هم ممکن است
خواب بودم خواب دیدم مرده ام بی نهایت خسته و افسرده ام
تا میان گور رفتم دل گرفت قبر کن سنگ لهت را گل گرفت
روی من خروار ها از خاک بود وای قبر من چه وحشتناک بود
بالش زیر سرم از سنگ بود غرق ظلمت سوت و کور و تنگ بود
هرکه آمد پیش حرفی راند و رفت سوره ی حمدی برایم خواندو رفت
خواب بودم خواب دیدم مرده ام بی نهایت خسته و افسرده ام
تا میان گور رفتم دل گرفت قبر کن سنگ لهت را گل گرفت
روی من خروار ها از خاک بود وای قبر من چه وحشتناک بود
بالش زیر سرم از سنگ بود غرق ظلمت سوت و کور و تنگ بود
هرکه آمد پیش حرفی راند و رفت سوره ی حمدی برایم خواندو رفت
 بهداشت را رعایت کنید: قبل از اولین تغذیه، بطری ها را طبق دستور بسته بندی بشویید یا استریل کنید.
شیر را گرم کنید: برای گرم کردن شیر مادر یا شیرخشک از یک بطری گرم یا آب گرم استفاده کنید. (از ماکروفر استفاده نکنید). قبل از تغذیه کودک، کمی از شیر را روی قسمت داخلی مچ دست امتحان کنید.
به علاقه ی کودک خود اهمیت دهید: اگر کودک شما شیر گرم دوست ندارد ، می توانید آن را کمی سرد کنید یا دمای آن را به دمای اتاق برسانید.
کودک را در یک مکان راحت قرار دهید: یک مکا
دکتر داشت حرف میزد. میگفت آدما وقتی تعارض هایی واسشون پیش میاد که نمیتونن حلش کنن و باهاش کنار بیان پس خوابش رو میبینن تا بتونن حلش کنن اینکه بعضی ها خواب های سریالی میبینن به خاطر اینه که با یه بار خواب دیدن نتونستن تعارض هاشون رو حل کنن پس انقد اون خواب رو میبینن تا بتونن حلش کنن.
دلیل خواب های ادامه دارم رو فهمیده بودم. دلیل خواب های اخیرم حتی و خواب های به وقت وقایع مهم. اینکه چرا در حالی که قلبم به شدت تند میزنه و وحشت کردم از خواب میپرم و ح
خرید تخت خواب های جهیزیه قسطی: بزرگترین مرکز فروش تخت خواب های تک نفره، دو نفره و جهیزیه عروس و تخت های تاشو در استان البرز و کرج. اگر به دنبال خرید سرویس خواب و تخت خواب اتاق خواب با تنوع طرح و رنگ بسیار و به قیمت تولیدی هستید،این فرصت را از دست ندهید.
ادامه مطلب
مامان بزرگ میگه ...
خسته که باشی ...بالشت سنگ و لحافت آسمون و جُل زیرت آسفالت ...راحت ترین خواب دنیا رو داری...
خسته که نباشی ...عرق که نریخته باشی ‌..تو رخت خواب پر قوت هم انگار پر شده سنگ سُخال ...
....
*سنگِ سُخال:تیکه کلام مامان بزرگه ...سخال به معنی پست و فرومایه و به درد نخور...
تعبیر خواب طلا از دیدگاه امام جعفر صادق علیه السلام و سایر معبران علم تعبیر خواب طلا در خواب بیان خواهد شد. تعبیر خواب طلا امام صادق، تعبیر خواب طلای شکسته ، تعبیر خواب طلا برای دختر مجرد، تعبیر طلا در خواب زنان و کاملترین مرجع تعبیر خواب طلا در خواب را در سایت سماتک می خوانید.
تعبیر خواب طلا امام صادق
تعبیر خواب طلا امام صادق برای مردها بد، ولی برای زن‌ها خوب می‌باشد. تعبیر خواب طلا از امام جعفر صادق :حضرت امام صادق فرماید: دیدن طلا در خواب
دیشب خواب دیدم پسرم با مار بازی می کرد. مار بزرگی بود و من نگران بودم هر لحظه او را نیش بزند. اما او با مار رفیق بود و راحت می توانست گردن مار را طوری بگیرد که او را نیش نزند.

مار در خواب اغلب دشمن خانگی است. چیزی شبیه دوست بد.
صبح که او را می رساندم به او گفتم مراقب رفقایش باشد و خوابم را برایش گفتم.
خوابها از بیداری جلوتر هستند و هشدارهای پیش از تحقق هستند.
البته خواب مار می تواند به معنای ثروت هم باشد. خصوصا این مار چاق و چله ای که با پسر من دوست
میلی به زندگی ندارم، از خودکشی و مرگ می‌ترسم فلذا به خواب پناه میارم. از صبح تا حالا که ساعت ۳ بعدازظهر هست خوابم. فقط پاشدم صبونه و نهار خوردم و باز خواب. حالم بده و میلی برای ادامه ندارم. همه‌ش هم بخاطر رفتارهای اخیر میم هست. سرد و بی‌حوصله شده. خوابم میاد. باید برم به علم مردگان .
عصر بخیر 
روتین قبل از خواب
هنگامی که سن کودک شما شش تا هشت هفته شد می‌تونید کم‌کم الگوی خواب‌ش رو  پیدا کنید و هر شب وقت خواب به کار ببرید تا بتونه خودش را با اون تطبیق بده
الگوی خواب باعث می‌شه کودک راحت‌تر به رختخواب بره و زودتر بخوابه
اصلا خود کودک هم این روتین رو خیلی دوست داره
برای داشتن یک الگوی منظم سلیقه‌ی کودک رو هم در نظر بگیرید و سعی کنید کارهایی که دوست نداره رو به یک ساعت دیگر از شبانه روز منتقل کنید 
مثلا اگر از حمام کردن قبل از خواب خ
داشتن یک خواب راحت مهم ترین نیاز روزانه هر فردی است که به عوامل مختلفی از جمله کالای خواب بستگی دارد. در این مطلب انواع کالای خواب، کاربرد و نحوه انتخاب و نگهداری آن را بررسی میکنیم تا بتوانید در منزل اتاق خوابی متناسب با نیازتان آماده کنید.

ادامه مطلب
نزدیک صبح یه خواب خیلی واقعی دیدم
خواب دیدم همسرم سرش تو گوشیش بود بعد من گوشیش رو گرفتم گفتم ببینم با کی حرف میزنی یکساعت
بعد دویدم یهو دیدم پسرداییم که چند ساله فوت کرده افتاد دنبالم گفت گوشیش  بهش بده چرا خودتو کوچیک میکنی منم بهش گفتم تو که مردی چرا هنوز نرفتی اومد و گوشی همسرم رو گرفت بعد گفت بیا بریم سوییچ ماشینم رو گرفت گفت من می رسونمت .
منم نشستم پشت ماشین دخترم نشست صندلی جلو سمت شاگرد بعد پسر کوچولوم نشست جای راننده نذاشت پسرداییم
گروه طراحی دکوراسیون نوآذین پخش کننده انواع کالای خواب یک نفره و دونفره می باشد.در مطلب معرفی تشک رویا و انواع کالای خواب مناسب به معرفی شرکت تشک رویا و محصولات این شرکت می پردازیم.شرکت رویا اولین تولیدکننده تشک Pocket Spring در ایران می باشد.
معرفی تشک رویا و انواع کالای خواب مناسب 

ادامه مطلب
یکی باشه ... باهاش راحت باشی ... همین ساعت از روز بهش پیام بدی بگی خوابم نمیبره ... اصن حس خواب نیس ... بیا باهم حرف بزنیم ... بعد منتظر شی ... منتظر شی ... جوابی نیاد بعد هر چی ترفند بلدی بزنی... به تلفنش زنگ بزنی...  به پنجره اش سنگ  بزنی ... آیفونشو بزنی ... بیدار شه فحشت بده ولی ... ولی تنهات نذاره ... بگه برنامت چیه خر بیشعور 
توضیحات و راهنمای خرید مبل تختخوابشو ، مبل تختخوابشو یکنفره مدل LEC11 آرا سوفا

مبل تختخوابشو یکنفره مدل LEC11 آرا سوفا یک مبل تخت خواب شو ساده است که برای فضاهای خانگی کم مساحت و یا استراحت میان روزی راحت تر بر مبلمان پذیرایی و یا استفاده به عنوان تخت مهمان طراحی و تولید شده است.
این نوع مبلمان تختخواب شو استراکچری فلزی از نوع صنعتی مقاوم رنگ شده دارد که قطعات آن با دستگاه جوش Co2 صنعتی جوشکاری شده و مجموعه ای مقاوم و مستحکم در اختیار شما قرار می
طراحی اتاق خواب بچه های بازیگوش برای برخی والدین کمی دشوار به نظر می رسد. در حقیقت، درک شخصیت های بچه ها اصلی ترین نکته در طراحی اتاق های خواب آنها است.
علاوه بر این، تطابق سبک اتاق با کل سبک خانه یکی دیگر از کارهای دشوار است که با توجه به سبک و علاقه و همچنین ارزان بودن مبلمان ممکن است متفاوت شود.
اما نگران نباشید در این مقاله ما برخی از بهترین ایده های اتاق خواب بچه ها را به شما نشان خواهیم داد که یک فضای خواب راحت را برای فرزندانتان طراحی کنی
بالش طبی موثر در کاهش فشار وارده به مهره های گردن و قسمت فوقانی ستون فقرات و حفظ انحنای طبیعی ستون مهره ها حفظ پوزیشن مناسب سرنسبت به بدن و کاهش کشیدگیهای ستون مهره ها است. بالشهای طبی در مواردی که مشکلات آرتروز گردن و یا ناراحتیهای ستون مهره ها مانند دیسک کمر و دیگر مشکلات وجود دارند می توانند کمک کننده باشند. بالشهای طبی همچنین به حفظ پوزیشین صحیح ستون مهره ها در قسمتهای بالا (گردن) و پایین (کمر) ستون فقرات کمک می کنند. با توجه به جنس پلی اور
خونه مبله تهران منطقه شهید محلاتی
خونه مبله تهران منطقه شهید محلاتی یک واحد آپارتمان فول امکانات و بسیار شیک می باشد. مساحت واحد 55 متر مربع است. یک اتاق خواب دارد. دسترسی خوب به ایستگاه بی آرتی ، نقشه بی نقص و دکوراسیون نو و تمیز از ویژگی های این سوئیت هستند. ساختمان 5 طبقه 2 واحدی است. این واحد در طبقه اول قرار دارد. ساختمان 4 سال ساخت بوده و دارای ساخت بسیار تمیز می باشد.
ویژگی های کلی و امکانات خونه مبله تهران منطقه شهید محلاتی
وسایل کامل آشپز

دو هفته پیش :

خونه را جارو برقی کشیدم خواب بودبیدار شدگفت پس شام با منبا تکه های کوچیک مرغ داخل فریزر شام خوشمزه ای درست کرد.....صبح جمعه از خواب بیدار شدم، دخترک را با ماساژ و مهربونی از خواب بیدار کردصبحانه را تا خواب بودم اماده کرده بود؛ مثل هر روز
تمام هم و غمم این بود که به آنجا برسم
تا آسوده شوم
اما الآن که با صد ضرب و زور راضی شده ام که اینجا جای آسایش است آسوده خاطر نیستم
آشفته و خسته ام از خواب

- متن تصویر .... آرزو بر جوانان عیب نیست
- ای ناشناسی که نظرت برای شعر عمو شبلی را حذف کردم ببخش حقت بود خیلی لحنت خوب نبود

روتین قبل از خواب
هنگامی که سن کودک شما شش تا هشت هفته شد می‌تونید کم‌کم الگوی خواب‌ش رو  پیدا کنید و هر شب وقت خواب به کار ببرید تا بتونه خودش را با اون تطبیق بده
الگوی خواب باعث می‌شه کودک راحت‌تر به رختخواب بره و زودتر بخوابه
اصلا خود کودک هم این روتین رو خیلی دوست داره
برای داشتن یک الگوی منظم سلیقه‌ی کودک رو هم در نظر بگیرید و سعی کنید کارهایی که دوست نداره رو به یک ساعت دیگر از شبانه روز منتقل کنید 
م
علت خواب زیاد از نظر روانشناسی بسیار زیاد است اما باز هم فرد به فرد متفاوت است. Insomnia یا بی خوابی یک اختلال خواب است که فرد را بی خواب کرده و یا فرد نمی تواند خواب بماند. اما اگر زیاد از حد می خوابید احتمالا مشکل دیگری دارید و باید به دنبال دلیل خواب زیاد باشید. در این مطلب سایت ویک روان به بررسی علت خواب آلودگی زیاد و علت خواب زیاد از نظر روانشناسی می پردازیم.
پیشنهاد می کنیم پیش از شروع حتما مطلب انواع خواب چیست را در ویکی روان مطالعه نمائی
دلمون کبابه واسه بابا هایی که این چند وقته کمرشون شکسته!
دلمون کبابه واسه بچه هایی که گشنه سر رو بالش میذارن !
دلمون کبابه واسه آرزو هایی رنگارنگشون که هنوز هم خیلی از ما ها خیلی راحت میتونیم ارزوشونو برآورده کنیم .
دلم کبابه از نگاه حسرت بارشون!
من میرم و هیچ کس نمیتونه مانعم بشه، میرم با تمام هر چه دارم و ندارم 
هرکسی هم مسخرم کنه برام مهم نیست
چون من عاشقم،احساس میکنم خدا چندین ساله این عشق رو تو وجودم گذاشته!
حتما آخرش قشنگ تموم میشه حتی اگ
معرفی انواع تخت سیسمونی نوزاد مشهد
1. تخت خواب نوپا مارک ایس ایز (isiz) تخت خواب بچه مارک ایس ایزبرند ایس ایز، یک کدام از دیگر از برندهای تولیدکننده تولید ها نوزاد و نوپا در مرزو بوم ترکیه میباشد. این موسسه ترکیه‌ای تلاش نموده است در کلیه تولید ها خویش از مواد طبیعی به کارگیری نماید. معمولا چوب‌های مصرف شده در تخت و گهواره‌های این مارک از راش گرجستان و رنگ‌ بدنه تخت از رنگ ارگانیک میباشد. بیش تر تولیدات ای ایز به طور ست بدون نقص تخت، تشک، بالشت

تعبیر دیدن خر در خواب چیست؟
دیدن خر در خواب خوب است. برخی خر را مردی احمق دانسته اند که به زندگی بیننده خواب وارد می شود و اگر چه نعمت و فراخی و روزی می آورد ولی مزاحمت ایجاد می کند و خریت و نادانی او بیننده خواب را می آزارد.
از دانیال نبی نقل شده که دیدن خر در خواب عزت و بزرگواری است و بخت خوش است برای او و خوبی و بدی خر به او یعنی بیننده خواب برمی گردد.
ادامه مطلب
چگونه با کمردرد بخوابیم؟

کمردرد نه تنها بر زندگی روزمره
تأثیر می گذارد، بلکه می تواند خواب فرد را مختل کند. علاوه بر این، وضعیت
نامناسب تخت می تواند کمردرد را بدتر کند یا حتی باعث کمردرد شود.
بنابراین، بهترین موقعیت خوابیدن برای فرد مبتلا به کمر درد چیست؟
نبض ما– این مقاله به شش موقعیت مناسب برای خوابیدن افراد مبتلا به کمردرد اشاره می کند، همچنین توصیه هایی در مورد تشک و بالش و همچنین بهداشت خواب دارد.
ادامه مطلب
همه افراد خواب رفتگی دست و پا را تجربه کرده اند.خواب رفتن دست ها و پاها ممکن است یک یا دو دقیقه طول بکشد.این احساس ناخوشایند اگر زیاد تکرار شود ممکن است نشان دهنده ی یک بیماری باشد و باید پیگیری نمایید.از علت خواب رفتن دست ها می تواند گردش خون ضعیف، دیابت و …باشد.در این مطلب در نیک صالحی مهمترین علل خواب رفتن دست و پاها و پیشگیری از آن را برایتان گرداوری کرده ایم.
علت خواب رفتن دست ها
ادامه مطلب
با سلام واحترام
نمایشگاه مبل میثم در نظر دارد برای رفاه حال شما عزیزان به تولیدمبل های تمام فلز، با کیفیت ، راحت  و تخت خواب شو و کمجا و مدرن وبه روز بپردازد در این وبلاگ نظرات و پیشنهادات شما و هر سلیقه ای که نسبت به یک مبل راحت و مرغوب دارید را به ما سفارش دهید تا هنر ایرانی و تولید ملی را رونق بخشیم .
از حمایت های شما کمال تشکر را داریم .
ما تمام مراحل ساخت و دوخت و طراحی این مبلها را در کارگاه خودمان از صفر تا صد انجام می دهیم و با توجه به این
با سلام واحترام
نمایشگاه مبل میثم در نظر دارد برای رفاه حال شما عزیزان به تولیدمبل های تمام فلز، با کیفیت ، راحت  و تخت خواب شو و کمجا و مدرن وبه روز بپردازد در این وبلاگ نظرات و پیشنهادات شما و هر سلیقه ای که نسبت به یک مبل راحت و مرغوب دارید را به ما سفارش دهید تا هنر ایرانی و تولید ملی را رونق بخشیم .
ما تمام مراحل ساخت و دوخت و طراحی این مبلها را در کارگاه خودمان از صفر تا صد انجام می دهیم و با توجه به ای
با سلام واحترام
ما تمام مراحل ساخت و دوخت و طراحی این مبلها را در کارگاه خودمان از صفر تا صد انجام می دهیم و با توجه به ای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها